/Futbollisti i martuar e ngac mon, Bebe Rexha i nxjerr mesazhet dhe e bën për një lek

Futbollisti i martuar e ngac mon, Bebe Rexha i nxjerr mesazhet dhe e bën për një lek

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është një ndër femrat më të ndjekura në rrjetin social Instagram, ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Bebe vendosi të ndajë me fansat e saj mesazhet private me një futbollist të martuar dhe me fëmijë, i cili fIirtonte hapur me të. Bebe ka publikuar bisedën ku ai e pyet se kur do ta takojë dhe e qorton publikisht futbollistin e martuar për këtë veprim.

“A keni dhe ju një djalë që gjithmonë vjen e ikën nga jeta juaj? Dhe ata janë tra dhëtarë dhe ju harxhojnë kohën.”

“Je i martuar dhe ke 3 fëmijë. Bëhu një rol i mirë, luaj sportin tënd dhe më lër të qetë. Mos më shkruaj “hej shoqe”, sidomos kur je i martuar. Më vjen keq, kjo nuk shkon me mua.”

“Kthehu dhe luaj futboll. Ndihem keq që po e shkruaj këtë, por kjo është ajo që ndjej.”- ka shkruar Bebe në Instastoryn e saj.