/Fotografitë përrallore të Sinanit dhe Andrrës në ditëlindjen e djalit të tyre

Fotografitë përrallore të Sinanit dhe Andrrës në ditëlindjen e djalit të tyre

Sot, djali i këngëtarit Sinan Hoxha dhe Andrra Destanit feston dy vjetorin e lindjes
E për këtë ditë kaq të rëndësishme çifti së bashku me Ansin kanë realizuar një fotosesion nga këngëtarja Rezarta Shkurta, të cilat dhe vet Andrra nuk ka hezituar t’i shfaq për ndjekësit e saj.

Si fillim që të tre u shfaqen me veshje kombëtare, ku dhe Andrra bëri një dedikim për të birin.

“S’do mundesha kurre te isha mjaftueshem falenderuese per Ty, qe diteve te mia i dhe arsye e jetes sime tjeter kuptim. Urime ditelindjen, thesar i zemres sime! Qielli ka yjet,ndersa une te kam Ty…❤ Gezuar ditelindjen shpirti mamit!” ishte urimi i Andrrës për djalin e saj, Ansin.

Urimi nuk ka munguar as nga Sinan Hoxha në llogarinë e tij, i cili ka shprehur dashurinë e madhe për Ansin e vogël.

“E kam te pamundur t’i kerkoj Zotit me shume se c’kam sot! E vecanerisht ne kete dite, mora bekimin me te embel me ardhjen tende ne jete,2 vite me pare biri im… Gezuar ditelindjen!” ka shkruar Sinani.

E tani janë pubikuar dhe fotografitë tjera të realizuara, ku çifti po duken të mrekullueshëm, të veshur me të bardha, pranë një piano të bardhë së bashku me djalin.