/FOTO/ Vdekja e parakohshme e reperit shqiptar, reagon Gold AG

FOTO/ Vdekja e parakohshme e reperit shqiptar, reagon Gold AG

Reperi kosovar Gëzim Hajdini, anëtarë i TBA, i njohur si B52 ka ndërruar jetë.

Lajmin për humbjen e tij me shumë dhimbje e ka pritur këngëtari Gold AG.

Përmes një statusi të bërë në rrjetet sociale, Goldi ka shpërndarë këngën që ka bërë në bashkunim me B52.

“Zoti të mëshiroftë e të shpërbleft me Xhenet o vllaqko Gëzim Hajdini – B52

U mërzita për këtë lajm që paske ndrru jetë por të Allahut jemi dhe tek Ai do të kthehemi.

MISS U BRO” ishin fjalët e reperit.

Image