/Fansat e thumbojne ne lidhje me femijet e Zenit,Amina jep pergjigjen epike

Fansat e thumbojne ne lidhje me femijet e Zenit,Amina jep pergjigjen epike

Muajin e kaluar çifti shumë i komentuar i showbizit, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha u fejuan me një ceremoni private për të cilën folën të gjithë mediat. Armina dhe Shkëlzeni kishin zgjedhur që në drekën e fejesës të ftonin vetëm familjarët dhe disa miq të tyre.

Ndërkohë pak muaj më parë në një emision Armina përmendi edhe dasmën kështu që nga çifti pritet së shpejti edhe një ceremoni martesore.

Ditën e sotme një ndjekës e pyet fashion bloggeren nëse do t’i ftojë fëmijët e Shkëlzenit në dasmë dhe përgjigja e saj ishte: “Sigurisht. Me të vërtet i dua ata”. Kujtojmë që Armina e ka shprehur gjithmonë që ka një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e Shkëlzenit.