/Fansat “çmenden” nga fotoshopi i Lauren Goodger (Foto)

Fansat “çmenden” nga fotoshopi i Lauren Goodger (Foto)

Ajo është e njohur për paraqitjen e formave të saj në një sërë postiqesh në Instagram.

Por Lauren Goodger u sulmua nga fansat të dielën. Ata e akuzonin për përdorimin e fotoshopit në foton e fundit të postuar prej saj. Ish-ylli i TOËIE nxori një selfie në pasqyrë me një bodysuit tepër seksi, por ndjekësit me syrin “shqiponjë” nxituan për t’i thënë se ka “deformuar” së tepërmi belin.

Pavarësisht nga ‘ansambli’ i zhurmshëm, ishin të pasmet e Lauren në dukje të “deformuara” që tërhoqën vëmendjen, dhe i udhëhoqi fansat për ta akuzuar atë për redaktimin e figurës së saj natyrale.

Ata shkruanin: “OMG. Nëse bën fotoshop, të paktën bëje të besueshëm”. Ndërsa të tjerët thoshin me ironi: “Me fotoshop deri në vdekje”.