/Enca zbulon ‘padashje’ partnerin dhe pendohet direkt!

Enca zbulon ‘padashje’ partnerin dhe pendohet direkt!

Enca është një ndër këngëtaret shqiptare më aktive në rrjetet sociale. Ajo mban një kontakt të vazhdueshëm me fansat e saj duke i njohur me të gjitha aktivitetet e saj artistike, por edhe me momente nga jeta private.

Madje gjatë kohës që ishte në Paris për të festuar ditëlindjen e saj ajo u shpreh se është single, por që s’do ishte keq nëse do gjente një të dashur francez. dasur Por vetëm pak minuta më parë, këngëtarja i ka habitur të gjithë me postimin e saj.

Enca ka publikuar një foto në profilin e saj në Snapchat, ku duket nje fytyrë mashkulli, që i ka dërguar asaj një puthje dhe këngëtarja ka vendosur një emoji zemër. Nuk e dimë nëse është i dashuri, shoku, fansi apo ndonjë admirues sekret, por ajo që dimë është se Enca e fshiu foton.