/E zbuloi padashur! Ja “prova” qe Arbana eshte ndare nga bashkeshorti

E zbuloi padashur! Ja “prova” qe Arbana eshte ndare nga bashkeshorti

Ditën e djeshme u përfol se moderatorja Arbana Osmani është duke kaluar një krlzë në martesën e saj dhe se ajo dhe bashkëshorti i saj janë në prag të div orcit.

Kujtojmë këtu, se Arbana dhe bashkëshorti i saj kanë një lidhje që prej 16 vitesh dhe së bashku kanë edhe një djalë, i cili quhet Jon.

Por Blitz.al ka shkruar se moderatorja nuk jeton më në njejtën shtëpi me partnerin por në një shtëpi më vete, së bashku me djalin.

Si dhe gjatë puntatave më të fundit, Arbana është shfaqur në emision ’Dua të të bëj të lumtur’ pa unazën e martesës në gisht.

Ndërsa nga vetë moderatorja deri më tani nuk ka asgjë reagim.