/E tmershme:Hapet papritur një gropë e madhe në rrugë, ja çfarë ndodh me makinat (Video)

E tmershme:Hapet papritur një gropë e madhe në rrugë, ja çfarë ndodh me makinat (Video)

Një gropë ‘masive’ ka gëlltitur dy makina dhe një minifurgon gjatë punimeve për parandalimin e përmbytjeve në Kinën lindore.

Pamjet kapën momentin kur vendi ku po punohej shembet dhe hapet një vrimë e thellë duke tërhequr edhe makinat brenda.

Nuk pati viktima të raportuar nga incidenti.

Punimet për momentin janë ndalur dhe qeveria lokale ka urdhëruar kompaninë që të riparojë tubacionet e dëmtuara.