/E pyesin me kë jeton, përgjigjia e Rozana Radit do t’ju pikëIIojë zemrat

E pyesin me kë jeton, përgjigjia e Rozana Radit do t’ju pikëIIojë zemrat

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur e emisionit “Stop”, Rozana Radi, është një ndër personazhet më të komentuar të showbizit dhe ndër më të ndjekurat në rrjetin social Instagram.

Postimet e saj nuk kalojnë asnjëherë pa marrë vëmendjen e ndjekësve, të cilët me siguri janë pikëIIuar nga një postim në Instastoryn e Rozanës gjatë ditës së sotme.

E pyetur nga ndjekësit se me kë jeton dhe a ka kafshë shtëpiake, Rozana që prej kohësh i ka humbur të dy prindërit, ka dhënë përgjigjen prekëse:

“Jetoj me mungesën e madhe të dy prindërve të mi, që për fat nuk kam mundësi t’ja puth duart nënës dhe ti them faleminderit babait për shkollën e mirësisë që më dha.

Ps: Kam një qen të mrekullueshëm që quhet Pinuç.”- ka shkruar Rozana.