/E kap mat te dashuren me nje djale tjeter,duk do ta besoni cfare beri ky djale

E kap mat te dashuren me nje djale tjeter,duk do ta besoni cfare beri ky djale

Një djalë nga Teksasi, gjeti të dashurën e tij duke fjetur me një tjetër në shtrat. Gjesti që ai bëri kur i zbuloi po bën xhiron e rrjetit.
Në vend që të ulëriste si të gjithë burrat e tjerë, ai vendosi se ishte momenti perfekt për të shkrepur foto.

Ai vërtetoi se është një djalë me sens humori dhe se mund t’i kontrollojë nervat e tij duke reaguar në mënyrën më të mirë të mundshme. Djali shkrepi disa foto dhe i postoi në “Facebook”.

Posti i tij është bërë viral dhe në internet e kanë cilësuar si “hero të vërtetë”. Mbi postimin e tij shkruhet “Burrat e mirë meritojnë gra të mira”.

Në foto duket e dashura e tij e dehur, e shtrirë në krah të një djali. Historia u shpërnda shumë herë dhe njerëzit e vlerësuan atë për qetësinë që e karakterizoi në një situatë aq të tmerrshme.