/Dua Lipa dhe Bebe Rexha kërcejnë valle shqiptare në mes të Spanjës

Dua Lipa dhe Bebe Rexha kërcejnë valle shqiptare në mes të Spanjës

Bebe Rexha dhe Dua Lipa gjithmonë kanë treguar me krenari se janë shqiptare. Dhe yjet e muzikës nuk hezitojnë që ta tregojnë në çdo moment.

Pas eventit të MTV EMAs këngëtaret janë bashkuar në një festë së bashku në dhomën e hotelit të Bebes dhe nuk kanë munguar këngët shqiptare.

Dua dhe Bebe kanë kërcyer valle shqiptare në mes të Spanjës. Mes tyre ishin motra dhe vëllai i Duas, Rina e Dukagjin, si edhe të huaj, që po trajnoheshin nga këngëtaret sesi të kërcenin.

“Pjesa më e bukur e mbrëmjes së kaluar ishte të bëja miq të rinj dhe të këceja valle në dhomën time të hotelit,”-shkuan Bebe në videon e postuar në Instagram.

https://www.facebook.com/cudirangapolitika/videos/2230730463870165/