/Djali pervers nxjerr organin mashkullor brenda ne autobus dhe….(Video)

Djali pervers nxjerr organin mashkullor brenda ne autobus dhe….(Video)

Në një autobus në qendrën e qytetit Leeds në Britani të Madhe një person pa fije turpi ka masturbuar.

Një burrë u kap duke masturbuar përpara një gruaje të re e cila ishte në autobus, shkruan e përditshmja britanike ‘Metro’, transmeton Indeksonline.

Për të bërë edhe me keq këtë situatë, ndonëse Karlah Louise, lajmëroi shoferin e autobusit për këtë gjë të tmerrshme, ai nuk bëri asgje dhe thjesht i tha asaj të ndryshonte ulësen e vendit.

Ndërsa, personi në video shihet duke masturbuar pa mëshirë para gruas së tmerruar në autobus./Indeksonline/