/Dime shume pak per te,Eranda Libohova bën rrëfimin e jetës:Ne jeten time jam….

Dime shume pak per te,Eranda Libohova bën rrëfimin e jetës:Ne jeten time jam….

Eranda Libohova është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Prej vitesh në skenë Eranda ka rrëmbyer zemrat e publikut. Ndërkohë së fundmi ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Siluete”.

Përveç karrierës ajo ka ndarë me shikuesit edhe momente nga jeta e saj private. “Jam pI.agosur një herë në jetën time. Qaja dhe dëgjoja Toni Brexton, pasi ai iku në Amerikë,”-tha këngëtarja.

Ajo gjithashtu thekson se personi që i hapet shpesh për jetën e saj private është mikja e saj e ngushtë, e cila nuk është këngëtare po ekonomiste.

Ndërsa thekson se me motrën e saj të madhe Irmën nuk flet shumë pasi kanë 10 vite diferencë.

“Me shoqen time unë konfidohem më shumë se sa me Irmën. Me Irmën unë kam 10 vite diferencë dhe nuk e kam ndjerë që të flas për jetën time private. Flasim për shumë gjëra të tjera, mbase familjarët të shohin me syrin kritik duan të shohin të përsosur ndoshta nuk i pranojnë edhe gabimet dhe kjo ndoshta më ka bere mua të jem më e tërhequr,”-shprehet Eranda.