/Detaje e reja, pse u nda Arbana Osmani nga partneri i saj

Detaje e reja, pse u nda Arbana Osmani nga partneri i saj

Prej disa javësh në median rozë po përflitet për divorcin e moderatores Arbana Osmani nga bashkëshorti i saj me të cilin kanë dhe një djalë.

Ndërkohë që në në media kanë dalë versuione të ndryshme për shkakun e ndarjes, më i fundit duket të jesë se bashkëshorti i moderatores Ardit Kero ka zgjedhur të jetojë në Amerikë për një kohë.

Ndërsa kjo është një nga periudhat ku Arbana po përflitet më se shumti, ajo është treguar indiferendte dhe është parë të shijojë në maksimum jetën e saj.

Gjithashtu ka shtuar dhe aktivitetin në rrjetet sociale.