/Del video/ Çfarë ka mes Gentës dhe Shpat Kasapit? Puthje në mes të klubit

Del video/ Çfarë ka mes Gentës dhe Shpat Kasapit? Puthje në mes të klubit

Është një nga personazhet që kanë dalë nga Big Brother, por Genta Gjalpi vazhdon të jetë pjesë e mediave rozë.

Pasi bëri bujë në daljen e fundit publike tek “Rudina”, Genta ka treguar sërish se vazhdon ta jetojë jetën si brenda dhe jashtë Bigut.

Megjithatë, kësaj radhe duket se nuk ka qenë vetëm, pasi një nga videot e fundit është shfaqur me Shpat Kasapin.

Në një moment ajo tenton ta puthë dhe Shpati rregullon flokët. Të ketë më shumë se miqësi?

Shikoni videon e më poshtë: