/Dasma kthehet në dhlmbje, familja merr lajmin e tm.ershem për çiftin pak orë pas martesës (Video)

Dasma kthehet në dhlmbje, familja merr lajmin e tm.ershem për çiftin pak orë pas martesës (Video)

Fund tra.gjik për një cift të sapomartuar që nuk e ka gëzuar dot muajin e mjaltit. Ngjarja ka ndodhur ne Teksas, ku burre e grua humben jeten nga rrezlmi i heIikopterit, vetem pak kohe pasi kishte mbaruar ceremonia e dasmes se tyre.

Mediat e huaja shkruajne se viktlmat Byler dhe Bailee Ackerman gjeten vdekien, kur helikopteri me te cilin levizen u rrezua ne ane te nje kodre. I vd..ekur ne vend mbeti edhe piloti.

Nje mik i perbashket i ciftit, qe ishte edhe ne dasme, Eric Smith, i cili ndau lajmin trag,jlk në Facebook, shkroi: ‘Piloti, Jerry, ishte gjithashtu në bord. Nuk ka asnjë të mbljetuar”.