/D.U.D.A mesazh per Noizy’n: Ti fokusin npare une ngjykata,ti tu ndrru dhipa une avokata,ti tu i pastru kpucat e une automata (Video)

D.U.D.A mesazh per Noizy’n: Ti fokusin npare une ngjykata,ti tu ndrru dhipa une avokata,ti tu i pastru kpucat e une automata (Video)

Ka disa dit qe eshte raportuar qe lidhja mes 2shes Noizy dhe DUDA jan ftohur por ende nuk dihet pse? Duda ka publikuar ne instagramin e tij: Do njerz i takon von po mbesin per gjithmon Me do rrin ton jeten e permas varrin ta marojn.

Do tjer vin e shkojn e kur hiq si vren me dikon bohesh shok ma i miri kur e zen e rren.

Dallimi jem e i joti nket bot me psikopata Ti fokusin npare e une neper gjykata.

Ti tu i ndrru dhipat une tu i ndrru avokatat. Ti tu i pastru kpucat e une tu pastru automata: