E FRlKSHME/ Radio-sinjaIe të përsëritura po vijnë në Tokë nga një GALAKTlKË 1.5 miliardë vite DRlTË larg

Shkencëtarët kanë kapur shpë rthime të përsëritura radio-sinjalesh që vijnë nga thellësia e hapësirës. Kjo është vetëm hera e dytë që shkencëtarët arrijnë të kapin sinjale të tilla dhe ky është një rast i mirë për të kuptuar më në fund se çfarë i shkakton këto sinjale që vijnë nga Continue Reading

‘Leku letër!!’ Aurela Gaçe i jep përgjigjen epike komentuesit: Si thua? Aman se më duhet një…(Foto)

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të komentuara në mediat rozë dhe rrjetet sociale. Ajo është gjithashtu edhe një nga personazhet publik më të drejtpërdrejtë. Së fundmi, Aurela ka publikuar në llogarinë e saj në ‘Instagram” një video ku tregon datat dhe vendet ku do të mbajë koncert në Continue Reading