/Artan Hoxha ndan momentin e trlshtë dhe del jashtë parashikimeve: Do t’ia fuste vrapit me sa t’i hanin këmbët (Foto)

Artan Hoxha ndan momentin e trlshtë dhe del jashtë parashikimeve: Do t’ia fuste vrapit me sa t’i hanin këmbët (Foto)

Gazetari i njohur Artan Hoxha në orët e para të mëngjesit ka bërë një postim në Facebook ku tregon realitetin e trishtë të rrugëve të Tiranës.

Postim i i plotë i Artan Hoxhës

“Natyre e qete”….lypesarja dhe Xheku nga ish-blloku ne Tirane.

Dje pasdite, nje lypesare plake pasi ka kryer ritualin e perditshem te lypjes neper lokalet me luksoze te bllokut, ka ndaluar nje moment per te pushuar ne te njejtin stol me Jasper Neëton “Jack” Daniel(1850-1911), ose te mirenjohurin si Jack Daniel’s, prodhuesi i Ëiskit amerikan me te shitur ne bote.

Ta dinte Xheku i shkrete me ke do ti binte per hise te ndante stolin ne rrugicat e ish-bllokut me 2018-en, do ta rrekellente nje shishe Raki Skrapari me nje fryme dhe do tia fuste vrapit me sa ti hanin kembet…