/A të del koha për s eks? Deklaratat e bujshme private të VIPave shqiptarë (Foto)

A të del koha për s eks? Deklaratat e bujshme private të VIPave shqiptarë (Foto)

Kur VIP-at shqiptarë vendosin që të flasin publikisht rreth temës së sek.sit, deklaratat e tyre tërheqin gjithmonë vëmendjen e publikut.

Ka shumë personazhe të njohur të ekranit tonë që u janë shmangur këtyre pyetjeve, por ka edhe të tjerë që kanë folur pa problem.

Moderatorja e njohur Aulona Musta dallohet për tipin e saj të çiltër ku tregon çdo gjë hapur. Ajo ka folur në lidhje me se.ksin, teksa ka qenë e ftuar në “Pop Culture”.

Aulona tregoi se preferon të ushqehet pasi ka kryer marrë.dhënie se.ksuale. “Ushqim pas se.ksit, e ashtu më vjeç içik të ushqehem, se Tomi të lodh pak”, shprehet ajo.

Blogerja shqiptare Armina Mevlani është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale . Ajo ka ndarë me ndjekësit në “Instastory” mendimin e saj për s.eksin.

“Sek.si nuk është thjesht një kënaqësi fizike, por edhe një energji që përcillet shpirtërisht”, shkruan ajo në postimin e saj.

Moderatorii dashur për publikun shqiptar, Ardit Gjebrea është gjithmonë i rezervuar përsa i përket jetës private por edhe Arditi nuk i ka shpëtuar pyetjes rreth se.ksit.

“A të del koha të bësh se.ks”, e pyeti Roza Lati Arditin. Dhe ai nuk ngurroi të përgjigjej: “Do habitesh, por më del”.

Diferenca e moshës së Riselda Sejdia me bashkëshortin është gjithmonë në qendër të vëmendjes ashtu sikur edhe jeta e saj se.ksuale. E pyetur rreth se.ksit ajo ka treguar troç detajet: “Me bashkëshortin tim bëjmë se.ks çdo ditë. Ai është si një 25 vjeçar. Aq shumë do se.ks sa edhe më besdis”.

E ftuar në një emision aktorja e njohur Ema Andrea nuk e ka hezituar për të folur publikisht mbi se.ksin.

“Mua më kanë bërë oferta sek.suale për të më marrë në punë, hapur fare. Edhe më kanë joshur sek.sualisht ose në një farë mënyre më kanë gjetur një mënyrë, pra: Puna bëhet nëse… Kam zgjedhur ndryshe sepse unë se.ks dhe da shuri bëj më kë zgjedh unë dhe jo me kë kam interes”, shprehet ajo. /alpenews/