/A do të ju ecë fati i mirë sot? Nostradamusi i horoskopit, Branko sapo e zbuloi me detaje

A do të ju ecë fati i mirë sot? Nostradamusi i horoskopit, Branko sapo e zbuloi me detaje

Dashi/ Si një udhëtim sentimental në të kaluarën, Hëna pasdite shkon në Ujor, ndërsa Marsi fillon kalimin tek Peshqit, do të ndjeni një tronditje të shijshme në zemër. Ju gjithashtu ndjeni pamjen e lumtur të Merkurit, rrit kontaktet sociale, takimet profesionale, të shkëlqyera për shitje dhe blerje. A mendoni se gjithçka do të jetë në rregull? Nuk është vetëm ndjenja, ju do të arrini shumë.

Demi/ Hëna e parë nervore ose e rëndë, e pabarabartë me shenjën tuaj, duhet të konsiderohet pozitive, me këtë fazë të përfundojë kontrasti në profesion dhe iniciativa të tjera praktike, të filluara me hyrjen e Marsit në Ujor më 9 shtator. Nuk është e lirë. Edhe Marsi sonte arrin postin miqësor, nesër një tjetër Hënë, një ditë tjetër. Gjithmonë ecni gjatë gjithë rrugës!

Binjakët/ Ju jeni tani ndër shenjat më të dukshme, në anën pozitive dhe gjithashtu në sytë e atyre që kërkojnë gabime në punën tuaj. Ju mund të shkoni përpara me projekte dhe iniciativa dhe do të arrini atje, por tani e tutje i kushtoni më shumë vëmendje opinioneve të të tjerëve. Sonte Marsi shkon në Peshk, do të shkaktojë zhurmë në mjedisin e punës, do të përfitojë nga pasuria e tremujorit të pare.

Gaforrja/ Njoftohet një tremujor më i mirë i Hënës që është formuar në pasdite në Ujor, inkurajon dhe nxit ndryshime rrënjësore, natyrisht shumë pozitive. Ju do të filloni nga puna dhe financat, sot ju duhet të shihni fermentin e jashtëzakonshëm në Shigjetar, ku qëndron një Jupiter bujar. Një dorë nga autoritetet, njerëz të rëndësishëm. Mbrëmja në krahët e dashurisë: Marsi!

Luani/ Të jashtëzakonshme transitët që ndikojnë në shenjën tuaj, mund të maten dhe të ndahen në orë, këtë vjeshtë jeni në harmoni me qiellin astral, kjo na bën të mendojmë që ju e gjeni veten në parashikimet tona. Pas stresit të Marsit, i cili filloi më 9 shtator me Jupiterin në Akrep, Hëna e sotme mbyll pjesën më të vështirë vitit tuaj, nesër një tjetër jetë, dashuri.

Virgjëresha/ Para mbrëmjes, përpiquni të merrni garancitë për propozimet që janë bërë në këtë periudhë, të cilat ju vetë keni nisur dhe janë pranuar. Është dita e tretë e gjysmë Hënës në Ujor, pikë astrale vetëm për punë, studim, biznes, sikur për të krijuar bashkëpunime të reja dhe shoqëri. Nesër, me Marsin e kundërt, marrëdhëniet e ngushta mund të jenë më pak të rrjedhshme. Familje, fëmijë.

Peshorja/ Këtu është mundësia për një rimëkëmbje, afirmim, dashuri të re, martesë! Hëna rritet në shenjën e fatit tuaj (fëmijët, miqësitë) dhe në pasdite shkëlqen në tremujorin e parë. Faza e të mirës dhe gëzimit. Nëse jeni vetëm dhe dikush dëshiron të largohet me ju, lejojeni t’ju marrë me vetë. Është rasti më i bukur i vitit 2018.

Akrepi/ Kjo Hënë në Ujor, më e fortë se zakonisht, sjell dhimbje reumatike, nevralgji, gratë kanë marramendje, për të mos përmendur agjitacionin që është në gjendje të sjellë në familje. Por, po aq e ftohtë sa ajo, ajo mbart një mesazh të mrekullueshëm: Lufta me Marsin ka mbaruar! Nesër planeti juaj i referencës do t’ju përshëndesë nga Peshqit, së bashku me Hënën, do të sjellë ngrohtësi në zemër, harroni plagët.

Shigjetari/ Është një dashuri e bërë për ju që ndriçon këtë tremujor të parë magjik në Ujor, pranë Marsit dhe në shfaqje me Venusin dhe dy planetet tuaja. Marrëdhëniet e reja që fillojnë nën këtë qiell nga nesër, janë për jetën, sipas traditës. I njëjti fat i lumtur për partneritete të reja, investime afatgjata financiare.

Bricjapi/ Dy planetët në Shigjetar, Merkuri dhe Jupiteri, kanë rëndësinë e tyre, të hapura për idetë e reja që ju ndihmojnë të zgjidhni problemet e vjetra në menaxhimin e familjes, marrëdhëniet e punës. Kur Bricjapi gjen të gjithë fuqinë e ideve, pak mund ta konkurrojnë. Hëna është bujarenë sektorin e trashëgimisë, bankat, tregun financiar. Kontaktoni institucionet e huaja për investime afatgjata.

Ujori/ Ndoshta ngaqë Marsi ka hyrë në shenjë më 9 shtator ka krijuar më shumë probleme se sa përfitime, por ai ka dhënë me energji. Por tani ju duhet të angazhoni veten për të fituar më shumë (llogaritë konfirmojnë). Por, e paparashikueshme si Hëna, kush e di se ky tremujor i parë nuk ju dërgon një mundësi të papritur! Dashuria vjen, sigurisht! Ju do ta përshëndesni Marsin me një përqafim të pasionuar.

Peshqit/ Që nga marsi nuk ka futje planetare në shenjën tuaj, por ka patur mbështetje të jashtëzakonshme nga shenjat miqësore, Akrepi dhe Bricjapi në veçanti. Sonte arritja e parë e rëndësishme, Marsi hyn në Peshk dhe do të fillojë një periudhë të zënë për punë, e pasionuar për dashuri. Pra, pse të punoni shumë sot kur nesër do të jetë më e lehtë?