Si do të jenë udhëtimet me avion pas KARANTlNES? Dalin projektet e para, me ndarjet me xham

Së bashku me rimëkëmbjen shumë pyesin veten se si do të udhëtojnë pas ko ronavirusit në avione apo në linjat e transportit publik. “Avioninteriors”, kompania që krijoi hapësirat për të qëndruar pasagjerë brenda kabinave ajrore, nisi idenë për të lejuar udhëtimin ajror pas bllokimit. Do të ishte një aranzhim i Continue Reading

‘Leku letër!!’ Aurela Gaçe i jep përgjigjen epike komentuesit: Si thua? Aman se më duhet një…(Foto)

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të komentuara në mediat rozë dhe rrjetet sociale. Ajo është gjithashtu edhe një nga personazhet publik më të drejtpërdrejtë. Së fundmi, Aurela ka publikuar në llogarinë e saj në ‘Instagram” një video ku tregon datat dhe vendet ku do të mbajë koncert në Continue Reading