Kjo eshte bashkeshortja e Arditit, gruaja qe refuzon protagonizmin, do te habiteni kur te mesoni cfare pune ben

Ata që kanë pasur të paktën një kontakt, e dinë mirë që Anila Beko, apo siç të gjithë e njohim, bashkëshortja e Ardit Gjebreas, të bën menjëherë për vete. E sjellshme, dashamirëse, e çiltër dhe plot pozitivitet, Anila është ndër të paktët njerëz që të mbushin me shpresë me besim Continue Reading

Kandidatë që s’djegin mandatet, reagon ashpër Patozi: S’ka tradhëtarë e as heronj, është lista personale e Lulit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi ka reaguar zhvillimeve të fundit në kampin opozitar ku disa deputetë nga PD dhe LSI nuk kanë pranuar të djegin mandatet, ndërsa ka shenja se edhe disa kandidatë janë të gatshëm të bëhen deputetë. Patozi ka një këshillë për simpatizantët e PD-së të cilëve Continue Reading

E harroi Majlinda Bregun, kjo është “gazetarja bukuroshe shqiptare” që i ka rrëmbyer zemrën Fleckenstein

Knut Fleckenstein, raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Evropian, pasi foli në një konferencë për mediat ditën e djeshme për djegien e mandateve nga opozita, u pa mjaft i afërt me Majlinda Bregun. Bregu mban postin e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal. Ata të dy u filmuan duke Continue Reading