/19-vjeçari i dashuruar marrëzisht pas 72 vjeçares: Është kaq e mirë në seks

19-vjeçari i dashuruar marrëzisht pas 72 vjeçares: Është kaq e mirë në seks

Një djalë adoleshent tha se ishte dashuri me shikim të parë kur pa një gjyshe 53 vjet më të madhe se ai dhe ka folur për jetën e tyre seksuale.
Almeda, 72 vjeç dhe Gary Hardwick 19 vjeç, u takuan shkurtimisht dy vite më parë në funeralin e djalit të saj Robert, pasi vdiq tragjikisht nga një grabitje, në moshën 45 vjeçare.

Gary, i cili kishte dalë nga një marrëdhënie e pakënaqur me një 77-vjeçare, pretendon se me Almedën ishte dashuri në shikim të parë, shkruan Metro.

Lidhur me jetën seksuale, 19-vjeçari është shprehur:

Jam me të vërtetë i pjekur për moshën time, nuk jam fare në moshë të re. Herën e parë që bëmë dashuri ishte në natën tonë të dasmës. Ishte një përvojë mahnitëse. Kishim një lidhje kaq të thellë…Ajo është një dashnore e mrekullueshme”
Çifti tani jetojnë në Maryville, Tennesse, dhe janë më të lumtur se kurrë. Historia e tyre ka pushtuar të gjithë rrjetin, ndërsa fotot më poshtë nuk kanë nevojë për koment.